Česká pošta - Balík Do ruky

- zboží vám bude doručeno za 2 až 3 prac. dny ode dne objednání
- dopravné: 99 Kč
- platba na dobírku: 39 Kč / platba převodem: 0 Kč
V den podání a v den expedice vám Česká pošta zašle podrobný e-mail a SMS s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete infromováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou. Ještě v tentýž den si můžete balík na lokální pobočce České pošty vyzvednout. Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.českápošta.cz (nové okno), kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den. Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Geis kurýr - nejrychlejší způsob doručení

- zboží vám bude doručeno za 1 až 2 prac. dny ode dne objednání
- dopravné: 149 Kč
- dobírečné: 39 Kč / platba převodem: 0 Kč
Objednávky přijaté v pracovní dny Po-Št do 11:00 jsou odesílány ještě vten samý den (platba na dobírku) a doručovány jsou následující pracovní den. V den odeslání je zákazník informován emailem o čísle balíku. Pohyb balíku lze sledovat na webu přepravní společnosti Pokud příjemce nebude zastižen, bude telefonicky kontaktován kurýrem. Příjemce se pak může telefonicky domluvit na opětovném doručení.

Zásilkovna.cz - (max. 5 kg)

Seznam poboček Z-point: www.zásilkovna.cz (nové okno)
- zboží vám bude doručeno za 2 až 3 prac. dny ode dne objednání
- dopravné: 59 Kč
- dobírečné: 39 Kč / platba převodem: 0 Kč

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Při platbě předem za zboží zaplatíte běžným bankovním převodem na náš účet 2600412710/2010 (FIO). Jako variabilní symbol uveďte číslo zálohové faktury.


Check also